BESPLATNI UDŽBENICI ZA POLAZNIKE OSNOVNE ŠKOLE

Obavještavaju se roditelji s područja feričanačke općine, a čija djeca pohađaju osnovnu školu da će Općina Feričanci u stopostotnom iznosu financirati nabavu školskih knjiga ( bez radnih bilježnica ) polaznicima od 1. do 8. razreda.         Udžbenici će djeci biti uručeni u učionicama prvi dan školske godine     OPĆINSKI NAČELNIK: … Više…

Obavijest fizičkim i pravnim osobama na koje se odnose Odluke o davanju u zakup bez javnog poziva na koje je Ministarstvo poljoprivrede dalo suglasnost

               kojom se pozivaju da u roku od 30 dana, odnosno u razdoblju od 16. lipnja 2017. do 16. srpnja 2017. podnesu Agenciji za poljoprivredno zemljište, Zagreb, Ulica grada Vukovara 78., zahtjev za sklapanje ugovora o privremenom korištenju sukladno članku 48. stavku 1. Zakona o poljoprivrednom zemljištu ( Narodne novine broj … Više…

Općinsko Vijeće

Vijećnicima Općinskog vijeća Općine Feričanci izbranim na redovitim lokalnim izborima od 21. svibnja 2017. godine počinje teći mandat u Općinskom vijeću Općine Feričanci danom konstituiranja, tj. 14. lipnja 2017. godine u slijedećem sastavu:   1. MARIN BENIĆ (HDZ) 2. DOMAGOJ MARINIĆ (HDZ) 3. STIPO STIPIĆ (HDZ) 4. JOSIP ČAPO (HDZ) … Više…