Obavijest o podjeli poklon-paketića djeci povodom blagdana Sv. Nikole

Općina Feričanci poziva svu djecu do 10 godina starosti, s
prebivalištem na području Općine Feričanci, na podjelu poklon – paketića
uz prigodni program povodom blagdana Sv. Nikole koji će se održati u
sportskoj dvorani Osnovne škole Vladimira Nazora u Feričancima 6.
prosinca 2019. godine (petak), s početkom u 18:00h.

OPĆINSKI NAČELNIK
Marko Knežević, prof.

Savjetovanje – Plan i Strategija upravljanja imovinom

Poštovani,

pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga:

• Plana upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Feričanci za 2020. godinu i
  • Strategije upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Feričanci za razdoblje od 2019. do 2025. godine

Svrha savjetovanja je prikupljanje informacija o interesima, stavovima i prijedlozima zainteresirane javnosti kako bi se podigla razina razumijevanja i prihvaćanja novih akata i drugih dokumenata, ali i radi uočavanja slabosti i negativnih učinaka predloženog. Predstavnicima zainteresirane javnosti, organizacijama civilnog društva, nevladinim, neprofitnim organizacijama, savjetovanje predstavlja priliku da svojim znanjem, iskustvom i stručnošću utječu na predloženi akt ili drugi dokument u ime skupina i interesa koje zastupaju.

Savjetovanje za prijedlog Plana upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Feričanci za 2020. godinu moguće je pronaći OVDJE.

Savjetovanje za prijedlog Strategije upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Feričanci za razdoblje od 2019. do 2025. godine moguće je pronaći OVDJE.

Savjetovanje je otvoreno do: 08.12.2019.

Obavijest o odvozu otpada

RAD d.o.o. za komunalne djelatnosti

Trg dr.Franje Tuđmana 6

31511 Đurđenovac

O B A V I J E S T

KORISNICIMA NA PODRUČJU OPĆINE FERIČANCI DA SE OTPAD NEĆE ODVOZITI NA PRAZNIK DANA NEOVISNOSTI 08.10.2019. GODINE, VEĆ U PONEDJELJAK 07. 10. 2019. GODINE.